Прем'єр-міністр Великої Британії прокоментував дзвінок Шольца до Путіна, заявивши, що це його особистий вибір, з ким вести переговори.

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер висловив свою думку щодо телефонної розмови канцлера Німеччини Олафа Шольца з кремлівським лідером Владіміром Путіним, зазначивши, що це особистий вибір канцлера, з ким підтримувати комунікацію.

Заява британського прем'єра цитована Sky News, згідно з інформацією "Європейської правди".

Сам Стармер відзначив, що не має наміру вести переговори з Путіним.

"Це питання канцлера Шольца — з ким він веде переговори. Я не маю наміру спілкуватися з Путіним," зазначив він.

Стармер підкреслив, що скоро відзначатиметься тисячний день з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Він також висловив думку щодо потенційної участі північнокорейських збройних сил у конфлікті в Україні, підкресливши, що це свідчить про відчай Росії, але також додав, що така ситуація може мати "значні наслідки для безпеки в Європі".

У зв'язку з цим він закликає глобальних керівників "збільшити нашу допомогу Україні", яку він визначив як "ключовий аспект" свого плану на саміті G20.

Нагадаємо, вдень 15 листопада стало відомо, що Шольц вперше за два роки поговорив з очільником Кремля. Тоді президент Володимир Зеленський назвав цей дзвінок "скринькою Пандори".

Своєю чергою прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск на тлі нещодавньої масованої ракетної атаки РФ на Україну зазначив, що вона довела недієвість телефонної дипломатії.

Related posts